اطلاعات تماس درب اتوماتیک پاسارگاد

021-36601945

اطلاعات تماس درب اتوماتیک پاسارگاد

0912-3810848

اطلاعات تماس درب اتوماتیک پاسارگاد

pasargadgate@gmail.com

درب های اتوماتیک پاسارگاد

درب های شیشه ای تامارا

درب های شیشه ای تامارا

مزایای اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای تامارا
تفاوت های عملکردی با دیگر سیستم ها
مزایای درب های شیشه ای تامارا

مزایای اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک تامارا

1- مهمترین هدف استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از ورود حشرات و گرد و غبار موجود در هواست. بدیهی است میزان بازشو درب تاثیر زیادی در تامین این هدف دارد. سیستم تامارا با برنامه ریزی میکرو کنتلر مرکزی و اضافه کردن دو حالت عملکردی زمستانی هوشمند و یکطرفه زمستانی نسبت به دیگر اپراتورهای درب شیشه ای اتوماتیک ابزار بیشتری جهت تامین این هدف ارائه کرده است. شرح عملکرد سیستم در این حالتها بصورت ذیل میباشد:

زمستانی هوشمند: وضعیت زمستانی فعال شده و درب به صورت نیمه باز و بسته میشود.همچنین در صورت فعال شدن همزمان رادار حرکتی داخلی و خارجی درب به صورت کامل باز میشود تا تردد عابرین براحتی انجام گیرد.

یکطرفه زمستانی: درب در یک جهت ورود یا خروج بصورت نیمه باز و بسته میشود.جهت تردد و اندازه بازشو توسط رابط (پروگرام سوییچ) قابل تنظیم است.

در بعضی از موارد که تفاوت ابعادی عابرین درب زیاد است مثلا دربهای اتوماتیکی که جهت پارکینگ ساختمانها استفاده میشود و تردد نفر و اتومبیل از آنها تواما" صورت میگیرد بهتر است اندازه بازشو با اندازه عابری که قصد عبور از آن را دارد متناسب باشد. اپراتور تامارا با ایجاد این امکان به این صورت که حالت عملکردی سیستم در حالت عادی زمستانی یا زمستانی هوشمند است و در مواقع عبور اتومبیل با فرمان گرفتن از ریموت یا هر سیستم اکسس کنترلی دیگر کامل باز میشود یک ابزار دیگر جهت نیل به هدف مذکور فراهم کرده است.

2- در اپراتور تامارا بهره گیری از تکنولوژی بروز طراحی مدارات الکترونیکی سبب افزایش طول عمر مرکز کنترل - کاهش مصرف انرژی و محافظت مدار در مقابل نوسانات شدید ولتاژ برق ورودی و خروجی ها (نظیر اتصال کوتاه هر یک از اجزای جانبی) و نویزهای مزاحم شده است.

3- عیب یابی در اکثر اپراتورهای درب اتوماتیک شیشه ای غالبا به شکل اعلام کد خطا میباشد که مستلزم مراجعه به کاتالوگ و ترجمه توضیح خطای مربوطه است. ولی در سیستم تامارا با استفاده از رابط (پروگرام سوییچ) تصویری که به دو زبان انگلیسی و فارسی کار میکند با انتخاب منوی تست و عیب یابی اجزای سیستم تک تک قسمت های الکترونیکی و الکترومکانیکی به طور جداگانه تست شده و ایراد آنها اعلام میگردد.

4- اپراتور تامارا پس از سه بار برخورد لت های (لنگه درهای) متحرک با مانع در صورت اتفاق افتادن برخورد چهارم یک بار دهانه را شناسایی مجدد میکند و پس از آن به طور عادی به کار خود ادامه میدهد. این ویژگی سبب کاهش شدید اختلالات حرکتی سیستم میشود.

5- ریست اپراتور تامارا از طریق رابط (پروگرام سوییچ) با سهولت انجام میشود.

95/3/8