قیمت راهبند

راهبند چیست و چه کاربردی دارد؟

 

قیمت راهبند ،راهبند ها اصولا به عنوان تجهیزاتی شناخته شده است  که اغلب  برای مسدود کردن و کنترل تردد وسایل نقلیه و عابران مورد استفاده قرار می گیرد. از راهبندها در اماکن مختلف اداری، تجاری، رفاهی، صنعتی و مسکونی استفاده می شود. البته با پیشرفت و گسترش و افزایش انواع راهبند از راهبند ها در مراکز خرید، هتل، بیمارستان، پارکینگ‌، بزرگراه، موزه و ساختمان های لوکس نیز به کار برده می شود.

 

راهبند ها تجهیزات امنیتی هستند

 

با خرید راهبند ها افزایش امنیت و نظم بخشیدن به محیط را چند برابر کنید. در بسیاری از مناطق و مراکز با بی نطمی در عبور و مرور و تردد رو به رو هستیم که با نصب راهبند به آسانی می توان از بی نظمی جلوگیری کرد. اغلب مراکز تجاری و مسکونی با خرید و نصب راهبند امنتیت را افزایش می دهند و همچنین سرعت و سهولت در رفت و امد را آسان می کنند.

 

البته در خرید راهبند به نوع کاربری آن توجه کنید. قیمت راهبند بر اساس مدل و نوع کاربری راهبند مشخص می شود. (هتلی، جاده ای، پارکینگی، صنعتی، فروشگاهی، امنیتی و …). به عنوان مثال قیمت  راهبند پارکینگ که برای مشخص کردن مسیرهای تردد و زیباسازی محیط مورد استفاده قرار می گیرد ممکن است متغیر باشد. راهبند پارکینگ متناسب با نوع پارکینگ انتخاب می شود. برای پارکینگ های سرپوشیده و پارکینگ های بیمارستانی و..  از انواع متفاوت تری استقاده می شود.

 

قیمت راهبند تشریفاتی

 

راهبند تشریفاتی ابزاری است که معمولا از آنها برای کنترل عبور و مرور و راهنمای مسیر بودن استفاده می کنند . راهبند تشریفاتی نه تنها اهداف کاربردی دارد بلکه به عنوان یک ابزار تزئینی نیز در بسیاری از هتل ها، مراسمات رسمی و حتی تشریفات سیاسی مورد استفاده قرار می گیرد. در ساخت راهبند تشریفاتی  معمولا از آلیاژ استیل استفاده می کنند. زیرا استیل از مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی برخوردار بوده و همچنین از لحاظ زیبایی نیز کاملا مناسب است.

 

برای خرید راهبند تشریفاتی مناسب با پروژه و یا مراسمات خود با مشاوران شرکت درب های اتوماتیک پاسارگاد تماس بگیرید.

 

تعیین قیمت راهبند

 

برای تعیین قیمت راهبندها باید فاکتور های زیادی را در نظر گرفت و نمیتوان قیمت راهبند ها را از پیش تعیین کرد. قیمت راهبند به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد؛ میزان عملکرد و کاربری راهبند بسیار مهم است و مهم ترین نقش را در تعیین قیمت راهبند خواهد داشت.

 

شاید برای شماهم این سوال پیش امده باشد که قیمت راهبند های الکترومکانیکی بیشتر است یا الکتروهیدرولیک. قطعا قیمت راهبند الکتروهیدرولیکی نسبت به راهبند الکترومکانیکی بالا تر است . به این دلیل که راهبند الکتروهیدرولیکی محدودیتی برای تعداد دفعات باز و بسته شدن ندارد. حتی برای مکان هایی که نیاز به سرعت بالا و تعداد دفعات بالاتر است مناسب است. این خصوصیت در مکان های شلوغ و پر تردد بسیار حائز اهمیت است .از پاراکترهای تعیین کننده دیگر ابعاد و اندازه طول بوم، کیفیت ساخت راهبند، کشور سازنده است.

 

معیار های مهم برای خرید بهترین راهبند

 

دانستن نکاتی که در بالا به آن اشاره کردریم قبل از خرید راهبند مفید خواهد بود. قبل از خرید راهبند   توجه کنید که راهبندی که قصد خریداری آن را دارید مرغوب باشد.  و برای شما  طول عمر مفیدی داشته باشد. و در زمان استفاده نیز نیازی به تعویض یا تعمیر قطعات نباشد. و نکته مهم تر اینکه در صورتی که نیاز به تعویض قطعه شد به راحتی بتوان در بازار داخلی قطعه مورد نظر را خریداری کرد. معیار شما نیزی تاثیر بسیاری در قیمت راهبند دارد. انتظار شما از راهبند تاثیر بسیاری در قیمت راهبند دارد. هزینه ی نصب و نگهداری از راهبند باید معقول و مناسب باشد. و این نکته را در قیمت راهبند در نظر داشته باشید که قابلیت اتصال راهبند به دستگاه های کارتخوان، تگ خوان، دوربین های مداربسته و سنسور ها را داشته باشد.

برای اطلاع از قیمت های روز راهبند و درب های اتوماتیک با شماره های 028-32221122 و 09123810848 تماس یگیرید